Specjalistka / Specjalista ds. Gwarancji i Ubezpieczeń

Zapraszamy to dzielenia się linkiem z ofertą i polecanie Kandydatek/Kandydatów, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani współpracą.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych dla realizowanych kontraktów budowlanych, weryfikacja gwarancji dalszych podwykonawców,
  • Przygotowywanie wniosków o zamianę kaucji na gwarancje,

  • Wsparcie w procesie pozyskiwania polis ubezpieczeniowych na potrzeby realizowanych kontraktów,

  • Uzgadnianie z inwestorami oraz podwykonawcami treści polis ubezpieczeniowych wnoszonych na zabezpieczenie realizacji postanowień umownych,

  • Opiniowanie umów sprzedażowych oraz analiza dokumentów przetargowych w zakresie gwarancji finansowych i ubezpieczeń,

    Obsługa szkód komunikacyjnych: weryfikacja zgłoszonych szkód, kompletowanie dokumentacji, współpraca z ubezpieczycielem przy procesie likwidacyjnym,

  • Wykonywanie cyklicznych analiz, raportów i zestawień,

  • Bieżąca współpraca z Dyrektorami, Kierownikami projektów, Kierownikami budów, Prawnikiem,

  • Opracowywanie raportów do Grupy z ESG (Environmental, Social and Governance) i EU Taxonomy,

  • Raportowanie postępów procesów wynikających z prowadzonych spraw.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Znajomość branży budowalnej będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość zagadnień dotyczących ESG i EU Taxonomy będzie dodatkowym atutem,

  • Wykształcenie wyższe ( mile widziane ekonomia, finanse, prawo),

  • Zdolności analityczne i negocjacyjne,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Biegła znajomość programów MS Office, szczególnie MS Excel.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aarsleff sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Formularz aplikacji

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
hCaptcha