Serwis projektowy

pl en

Serwis projektowy

Każdy projekt renowacyjny to inne wyzwanie dlatego projektowanie bezwykopowej renowacji sieci kanalizacyjnych lub wodociągowych realizowane jest indywidualnie do danego kontraktu. Projektowanie opiera się w szczególności o wytyczne wskazane w normach renowacyjnych tj. seria norm PN-EN ISO 11295, PN-EN ISO 11296, PN-EN ISO 11297 jak również o wytyczne europejskie i międzynarodowe m.in. ATV-DVWK-M127P część 2, ATV DVWK A110P, ASTM F1216 i poprzedza zasadnicze prace realizacyjne. W ramach kontraktów wykonujemy projekty koncepcyjne, technologiczne, budowlano-wykonawcze i powykonawcze.

Firma Aarsleff Sp. z o.o. posiada również własne, zaawansowane technicznie laboratorium w zakładzie produkcyjnym w Dani, gdzie wykonywane są regularnie dokładne testy zarówno surowców, jak i gotowych produktów. Procedury laboratoryjne są nowoczesne, a wszystkie rezultaty zapisywane i analizowane.

 

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące naszej oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi  Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży