25 lat AARSLEFF w Polsce

Rok 2021 był dla firmy AARSLEFF w Polsce rokiem szczególnym, obchodziliśmy bowiem jubileusz 25lecia firmy w Polsce. Cały rok był dla nas okazją do celebracji i wspomnień. 25 lat na polskim ryku w czołówce firm z sektora robót fundamentowych i inżynierii bezwykopowej, niewątpliwie świadczy o ugruntowanej pozycji firmy.

 

Historia firmy zaczyna się w Danii kiedy to w 1947 roku inżynier Per Aarsleff założył firmę, którą nazwał swoim nazwiskiem.

 

Od ponad  70 lat AARSLEFF prężnie rozwija się w wielu europejskich krajach.

 

Działamy w Polsce od 1996 roku AARSLEFF, projektujemy, dostarczamy i wbudowujemy najwyższej jakości rozwiązania geotechniczne dla sektorów infrastruktury drogowej, kolejowej, mostowej, wodnej, śródlądowej i morskiej. Aktywnie bierzemy udział w projektach przemysłowych oraz mieszkaniowych a także w realizacjach fundamentów nowoczesnych farm wiatrowych i infrastruktury komunalnej miast i miasteczek. Jesteśmy skoncentrowani na dostarczaniu naszym Klientom najlepszych rozwiązań.

 

Od początku działalności w Polsce AARSLEFF jest liderem technologii pali prefabrykowanych.

 

Już ponad dwadzieścia pięć lat realizujemy specjalistyczne roboty geotechniczne z zastosowaniem technologii pali i kolumn formowanych w gruncie. W każdych warunkach gruntowych zabezpieczamy osuwiska poprzez zastosowywanie gwoździ i kotew gruntowych.

 

W zwartej zabudowie miejskiej wykonując zabezpieczenia wykopów ścianami z grodzic stalowych, palisad lub tak zwanych „berlinek”, zabezpieczamy wykopy pod budowę kolejnych nowych obiektów miejskich. W środowisku miejskim ale i nie tylko, stosując najwyższej jakości rozwiązania technologiczne dbamy o jakość sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

 

Łącząc nasze bogate doświadczenie i odważnie podejmując się kolejnych wyzwań bierzemy udział w największych i najciekawszych zadaniach współczesnej inżynierii budowlanej w Polsce.

 

Dziękujemy za wspólne 25 lat!

Zapraszamy na film stworzony z okazji obchodów 25lecia AARSLEFF w Polsce.