Pale prefabrykowane fundamentem domów w zabudowie szeregowej

AARSLEFF dla domu.

 

Coraz częściej naszymi Klientami są prywatni inwestorzy i deweloperzy, budujący domy jednorodzinne, domy w zabudowie szeregowej i budynki wielorodzinne.

Doceniają oni zalety technologii pali prefabrykowanych, szybkość instalacji, czystość placu budowy bez zbędnego urobku, możliwość natychmiastowej kontynuacji robót zaraz po wbiciu i ewentualnym rozkuciu głowic.

Najważniejsze, to pewność najlepszych fundamentów pod inwestycję i zalety ekonomiczne oraz możliwość budowy niemal w każdych warunkach gruntowych.

 

Domy szeregowe w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Kolejny raz mogliśmy doświadczyć satysfakcji ze współpracy z Klientem, który wrócił do nas, by dokonać ponownego zakupu.

W Piotrkowie Trybunalskim nad jeziorem Bugaj przy ulicy Żeglarskiej powstaje osiedle domów w zabudowie szeregowej.

 

Domy usytuowane są na pięknej działce tuż przy jeziorze.

W pierwszym etapie Inwestor poszukiwał najlepszego rozwiązania fundamentowego dla domów na działce o skomplikowanych warunkach gruntowych. Z pomocą, wsparciem, ciekawym pomysłem i konkurencyjną ceną przyszedł AARSLEFF. Zaproponowaliśmy posadowienie domów w technologii pali prefabrykowanych.

Po kilkunastu miesiącach z radością odebraliśmy wiadomość, że nasz Klient postanowił rozbudować swoją inwestycję i ponownie zaprasza nas do współpracy.

Dla nas jest to dowód uznania, wyraz zaufania i sygnał że nasze najwyższej jakości produkty, są doceniane i chętnie wbudowywane.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej realizacji:

 https://www.youtube.com/watch?v=RkxgYSeL8rM