O NAS

W 2021 roku AARSLEFF obchodził jubileusz 25-lecia w Polsce. Zapraszamy na film zrealizowany z tej okazji:  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aarsleff Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii.

W Polsce firma działa od 1996 roku. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych. Specjalizujemy się również w projektowaniu i wykonawstwie robót hydrotechnicznych w wodach śródlądowych i morskich. Należymy do grona liderów w wyżej wymienionych obszarach pod względem jakości świadczonych usług, jak i obrotów. Naszym dużym atutem jest możliwość korzystania z doświadczeń wszystkich wchodzących w skład grupy Per Aarsleff  firm działających na całym świecie.

 

Jesteśmy na rynku polskim niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych. Posiadamy duży i nowoczesny park maszynowy, co pozwala na realizację złożonych projektów geotechnicznych w sektorach: przemysłowym, drogowym i kolejowym, rezydencjalnym oraz hydrotechnicznym. Współpracujemy z liderami rynku budowlanego w Polsce.

Rok 2021 był dla firmy AARSLEFF Sp. z o.o. rokiem wyjątkowym. 

25 lat temu firma została zarejestrowana w KRS. Nieprzerwalnie przez ćwierćwiecze AARSLEFF w Polsce wbudowuje setki kilometrów pali fundamentowych pod obiekty mostowe, drogowe i kubaturowe, zabezpiecza głębokie wykopy pod budowy nowych obiektów, stabilizuje osuwiska zwiększając bezpieczeństwo w ich otoczeniu, remontuje kilometry sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Z gotowością i odwagą podejmujemy się realizacji wyzwań inżynierii budowlanej w wodach morskich i śródlądowych.

 

Rozwijając i poszerzając swoją ofertę, nieustannie doskonalimy naszą kadrę pracowników, aby usługa i produkt z jakimi trafiamy do Klienta, zawsze spełniała oczekiwania i osiągała najwyższy poziom. Dziś nasza pozycja, oferta i co najważniejsze - najlepsze referencje od Klientów potwierdzają, że konsekwentnie realizujemy założony plan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć Biur Regionalnych

Mamy również własne wyspecjalizowane Biuro Projektowe. Firma Aarsleff jest solidnym, profesjonalnym i godnym zaufania partnerem. Dobrą opinię zawdzięczamy determinacji w realizowaniu stawianych przed nami zadań oraz przywiązaniu do wysokiej jakości świadczonych usług i wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiego Zrzeszenia Wykonawców Fundamentów Specjalnych, organizacji zrzeszającej większość polskich firm wykonawczych działających na rynku specjalistycznych robót geotechnicznych.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami

Skontaktuj się z nami

hCaptcha