Asystent Projektanta

Rzeszów

Spółka Aarsleff jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. Grupa istnieje od 1947 roku i zatrudnia ponad 6 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych i hydrotechnicznych. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Analiza warunków gruntowych w zakresie posadowienia obiektów oraz zabezpieczeń głębokich wykopów,
  • Opracowanie przedmiarów i dokumentacji projektowych posadowienia obiektów, wzmocnienia podłoża oraz zabezpieczeń głębokich wykopów,

  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji projektowej,

  • Przygotowywanie zestawień materiałów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w specjalności budownictwo (alternatywnie absolwenci specjalności geotechnicznej z dobrą znajomością budownictwa oraz zasad wytrzymałości i mechaniki budowli),

  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad, pakietu Office,

  • Mile widziana znajomość standardów bhp w budownictwie,

  • Sumienność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy własnej i operatywność,

  • Mile widziana znajomość programu Sofistik lub innego programu MES do obliczeń konstrukcji,
  • Mile widziane doświadczenie w branży geotechnicznej, obsługi specjalistycznych programów geotechnicznych,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na postawie umowy  o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aarsleff sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Formularz aplikacji

Nie wybrano pliku
hCaptcha