Inżynier Przygotowania Produkcji - Branża Budowlana

Gdańsk

Spółka Aarsleff jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. Grupa istnieje od 1947 roku i zatrudnia ponad 6 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych i hydrotechnicznych. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Weryfikacja przedmiarów robót,

  • Sporządzanie budżetów ofertowych i realizacyjnych,

  • Sporządzanie wstępnych harmonogramów robót,

  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych, powykonawczych i robót dodatkowych,
  • Prowadzenie wstępnych rozmów handlowych,
  • Prowadzenie baz danych,
  • Udział w wizjach lokalnych,
  • bezpośrednia współpraca z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży, Działem Projektowym i Realizacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Umiejętność kosztorysowania,

  • Znajomość pakietu Office, w szczególności Excel,

  • Umiejętność obsługi programów typu Auto CAD,

  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznej,

  • Rzetelność i umiejętność współpracy,
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu kosztorysów i budżetów,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale ofertowym,
  • Mile widziane umiejętności w obsłudze programów projektowych typu GEO5, Pale PL, GGU,
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na postawie umowy  o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aarsleff sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kandydatów prosimy o uzupełnienie formularza aplikacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Formularz aplikacji

Nie wybrano pliku
hCaptcha