zaangażowanie społeczne

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu Aarsleff wspiera projekty, które przyczyniają się do budowania trwałych fundamentów dla rozwiązywania aktualnych problemów społecznych. Odpowiednio do swych możliwości firma wspiera również inicjatywy społeczne zgłaszane przez pracowników.


Współpraca z Fundacją Lubię Pomagać
W 2013 roku wsparliśmy projekt Fundacji Lubię Pomagać wychodzący naprzeciw jednemu z istotnych problemów społecznych, jakim jest starzenie się polskiego społeczeństwa. W ramach projektu powstał unikatowy podręcznik Sztuka komunikacji z osobami u kresu życia, który został przygotowany przez zespół praktyków na co dzień opiekujących się ciężko i przewlekle chorymi. Książka jest napisana w sposób przystępny, a podawana w niej wiedza została uzupełniona praktycznymi podsumowaniami i ilustracjami, ułatwiającymi wykorzystywanie publikacji w opiece nad chorymi. Podręcznik będzie służył podejmowanym przez fundację działaniom szkoleniowym skierowanym do służby medycznej, wolontariuszy oraz rodzin osób u kresu życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wierzymy, że fundamentem sukcesów w przyszłości jest wsparcie w dzieciństwie. Jesteśmy zaszczyceni, że w 2021 roku mogliśmy wesprzeć pięcioro dzieci, fundując im Indeksy Sukcesów w Akademii Przyszłości.

 

Dzięki temu wsparciu, podopieczni fundacji Wiosna, wzmacniają poczucie własnej wartości i budują swoje marzenia. Życzymy im wszystkiego dobrego i wielu sukcesów!

 

Fundacja Lubię Pomagać prowadzi ogólnopolskie działania edukacyjno-szkoleniowe, informacyjne i wydawnicze związane z poprawą opieki nad osobami ciężko i przewlekle chorymi oraz ich rodzinami.

Jesteśmy partnerem Komitetu Lokalnego IAESTE przy Politechnice Rzeszowskiej w programie międzynarodowej wymiany praktyk studenckich.  Wsparliśmy również Ogólnopolskie Dni Dużych Rodzin organizowane w Grodzisku Mazowieckim.

AARSLEFF wspiera akcje charytatywne między innymi w ramach akcji "Szlachetna Paczka". 

Nasi Pracownicy chętnie angażują się w zbiórki na rzecz potrzebujących. W roku 2020 braliśmy udział w akcji "Gaszyn Challange", podczas której wykonując ćwiczenia fizyczne zachęcaliśmy innych do wpłat i udziału w akcji. Zobacz film, kliknij. W trudnych czasach Pandemii z jaką mierzyliśmy się w 2020 roku wsparliśmy finansowo  Ogólnopolski Związek Pielęgniarek i Położnych. Środki zostały przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla Medyków.